7 zeytin 1 incir nedir ?

Zayıflamak için ne yapılması gerekir? Egzersiz ve yaptığınız diğer diyetler işe yaramıyorsa nasıl kolay yoldan kilo vereceğinizi araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. 7 zeytin 1 incir nedir? ne işe yarar? İşte faydaları.

Neden Kilo Veremiyorum?

Kilo verememek çoğumuzun en büyük problemidir. Bazı insanlar hiç emek sarf etmeden kolayca kilo verirler veya hiç kilo almazlar.  Halk arasında metabolizması için çok hızlı çalışıyor derler. Maalesef hepimiz bu Kadr şanslı değiliz. Öncelikle neden kilo aldığımızı öğrenmemiz gerekiyor.

 Vücudumuz gün içinde her yaptığı şeyde belli bir miktarda enerji yakar. Bu şeyleri sadece hareket etmek veya spor yapmak gibi algılamayın. Nefes almak, konuşmak, göz kırpmak hatta kalp atışı gibi fizyolojik haraketlerde bile belli bir miktar enerjiye ihtiyacımız vardır. Vücut bu enerjiyi almak için besinleri kullanır. Bu sebeple acıkırız. Enerjimiz azaldıkça daha fazla açlık hissi olur. Günlük enerji ihtiyacımızı karşılayacak kadar besin tüketmemiz şarttır. Aksi halde yorgunluk baş ağrısı  ve çeşitli hastalıklar ile karşı karşıya kalırız. Eğer günlük ihtiyacımızdan fazla kalori alırsak yani ihtiyacımızdan fazla besin tüketirsek vücut bunları yakamayacak ve zor zamanlarda kullanmak adına depolayacaktır.

 Bu depolamayı yağ olarak yapmaktadır. Yani kilo almamızın kısaca sebebi ihtiyacımızdan fazlasını yemektir. Boşuna dememişler her şeyin fazlası zarardır diye. Bu depolama sonucunda yağ birikir ve kilo almaya başlarız. Vücuda devamlı alınan fazla besinler kendini katlayarak devam eder. Bu şekilde her geçen gün kilo almaya devam ederiz.Obezitenin ilerlemesi ve bu denli salgın haline dönmesinin sebebi yaşamın bu kadar kolaylaşması ve haraketin azaltması ve ayrıca fastfood türü hazır yemeklerin alışkanlık haline gelmesidir.

 Kilo vermenin kolay ve etkili yolu: 7 zeytin 1 incir

Kolaylaşan hayat şartları ve haraketin az olması nedeniyle insanlar kilo almaya devam ediyor. Bu kiloları tamamen sağlıklı bir şekilde nasıl verebilirsiniz? En etkili yöntemlerden biri olan 7 zeytin 1 incir sayesinde. Bu iki besininde faydaları saymakla bitmez ama bazılarında bahis edelim. Öncelikle incirin faydaları nelerdir ona bakalım. İncir; lif, magnezyum, manganez, sodyum, B6 vitamini ve K, potasyum ve kalsiyum açısından zengindir.  Ayrıca incir çok faydalı vitaminler içermektedir bunlardan en önemlisi A vitaminidir. Bu vitamin sayesinde bağışıklık sistemi ve sindirim sistemimiz güçlenir. Bunların haricinde demir, fosfor ve klor gibi çok faydalı mineraller içermektedir.

İnciri tamamlayan zeytinin faydaları nedir? Zeytin vitamin ve amino asit bakımında oldukça zengindir. Kolestrolü ve kan basıncını düzenler, diyet lif bakımında oldukça zengindir. Zeytin içinde E vitamini, demir, oksidatif, sodyum, potasyum, cildi yenlileyen ve hafızayı güçlendiren doğal kimyasallara sahiptir.

Her gün 7 zeytin 1 incirin Faydaları

Oldukça faydalı olan 7 Zeytin 1 İnciri her gün yerseniz eğer sağlıklı zayıflamın mucizesine tanıklık edersiniz. Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin mucizesine Kur’an da bile denk gelindi.

 • Zeytinde ve incirde bulunan vitaminler billeştiği zaman meydana gelen antioksidanlar, vücudumuza fazla gelen bütün yağ, vitamin ve benzeri besinleri atar. Yani fazla yağı depolamak yerine vücuttan atmamıza büyük ölçüde yardımcı olur.
 • Vücudumuzda zaten var olan yağları yakmaya başlar.
 • Şişkinlik gibi durumları ortadan kaldırıp rahatlama sağlar.
 • 7 Zeytin 1 İncir, hücreleri yenileme konusunda oldukça başarılıdır. Beyin hücresinden cilt hücresine kadar bütün hücrelerimizi yenilemek için oldukça faydalıdır. 
 • Hamilelik dönemindeki kadınlar ve bebek için ihtiyaç duyulan gerekli vitaminleri sağlar. Bu sayede hücre yenilemesini sağlıklı bir şekilde tetikler.
 • Cildinizde oluşan lekelerden şikayetçi iseniz bu karışım sizi bu dertten kurtaracak. Çünkü 7 zeytin 1 incirin içerdiği doğal kimyasallar cilt lekesine, vücudun bağışıklık sistemine ve saç sağlığınıza çok iyi gelmektedir.
 • Nasıl kolay yoldan zayıflanır sorusunun cevabını zaten vermiştir. Bu işin anahtarı 7 zeytin 1 incir.
 • Bu karışım sindirim sisteminiz yani metabolizmamızı hızlandırır.
 • İçinde bulunan antioksidanlar ve vitaminler sağlıklı şekilde kilo vermenizi sağlar.
 • Tok tutar ve daha az acıkmanızı sağlar.T
 • Kansere karşı koruma sağlar
 • Kansere karşı kalkan oluşturup kanserli hücrelerin tutunmasını engeller.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirdiği için direnci yükseltir.

 Bütün bu faydaları es geçmeyin. 7 Zeytin 1 İnciri eğer yiyemiyorsanız veya yemek istemiyorsanız şanslısınızki tamamen bitkisel şekilde bu besinleri paketleyip kapsül halinde temin ediyoruz. Ürünlerimize ulaşmak için lütfen tıklayın.

Yorum