Hızlı kilo verme yöntemleri

Çağımızın en büyük psikolojik ve fiziksel sorunu olan fazla kilolardan neredeyse hepimiz şikayetçiyiz. İyi ve hayal ettiğimiz bir görünüme kavuşmak için kilo vermek istiyorsanız ama nasıl yapacağınızı bilmiyor yada kafanız mı karışık? Aldığınız fazla kilolardan hızlı şekilde kurtarmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre !

Kilo Almayı durduramıyorum nasıl durdururum?

İhtiyaç fazlası alınan besinler, daha sonra kullanılmak üzere yağ olarak vücutta depolanır. Bu sayede aç kaldığımızda enerji ihtiyacımızı bu yağları yakarak gideririz. Kilo almayı durdurmak teoride çok basit olsada uygulamada bi hayli zordur. Kilo almayı durdurmak için öncelikle ihtiyaç fazlası besinler tüketmemiz gerekiyor.

Peki nedir kilo yapan yiyecekler ? İhtiyaç fazlası her besin kilo yapar maalesef. Ama, bilinen ve en çok kilo yapan yiyecekler başlıca şunlardır;
Fastfood, çikolata, fabrika çıkışlı cips gibi atıştırmalıklar ve bol yağlı her türlü yiyecek.

Bu yiyecekler boyut olarak küçük olsada içeriğindeki yağ ve kalori miktarı fazla olduğu için boyundan fazla kilo yapmaktadır. Bunları yemekten vazgeçerek, veya porsiyonu yarım porsiyona düşürerek kilo almayı durdurabilir.

Hızlı Zayıflama Mümkün Mü?

Herkes kilo kayıp etmek ister, doğal olarak bunu da en kısa zamanda ve en az uğraşla yapmak ister. Peki hızlı kilo vermek mümkün mü? Tabiki mümkün fakat bazı etkenlere bağlı. Yani sizin azminiz, vücut yapınız, uyguladığınız diyet ve egzersiz gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

 Her ne kadar günümüzde ameliyat gibi tıbbi yöntemlerle hızlı kilo verirsede, takdir edersiniz ki bu yöntem pek sağlıklı değildir. Hızlı ve sağlıklı zayıflamak emek ve azim isteyen bir iştir. Ne kadar azimli olup bu işe emek verirseniz o kadar kısa zamanda mutlu sonuçlar alırsınız. İşin sırrı buradaki kilo verme isteğidir. Tabi ki bu süreçte size yardımcı olacak bitkisel karışımlar ve sebze meyve gibi yiyecekler vardır. Bunlarda en önce gelen bitkisel karışım 7 Zeytin 1 İncir tabletleridir.

7 Zeytin 1 İncir bitkisel karışımı adından anlaşıldığı üzere 7 tane zeytin ve 1 tane incirin içinde bulunan vitamin ve değerli doğal kimyasalların karışımıdır. Tamamen bitkisel olduğu için son derece sağlıklı ve güvenilirdir. Hızlı kilo vermek için 7 zeytin 1 incir tam size göre göre! Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Çabuk Kilo Verme Yöntemi

Alanında uzman diyetisyenler ve doktorlar tarafından tavsiye edilin son derece etkili bir seri kilo verme yönetimi paylaşıyoruz. Size 7 zeytin 1 incir ürününden bahsetmiştik. Öncelikle ürünü temin etmemiz gerekiyor. Sadece kilo vermemize değil bağışıklık sistemimiz güçlenmesine büyük ölçüde yararı vardır. Bu sayede kilo kayıp ederken sağlıklı kalabilirsiniz.

Ürünü temin ettikten sonra önerilen hızlı kilo verme yöntemimize başlayabiliriz. Her şeyden önce ve en önemlisi psikolojinizdir. Bu yüzden ruh sağlığınızı korumaya dikkat etmeliyiz. Azminizi kayıp etmemek için çeşitli motivasyon videoları izleyip yazıları veya kitapları okuyabilirsiniz. Kendinize neden kilo vermek istiyorum diye sürekli sormayı ihmal etmeyin. Inanın çok yardımcısı olacaktır.

Ruhen hazırsak Kilo vermeye başlayalım

Psikolojik olarak kilo kayıp etmeye hazırsak eğer bu adımları takip ederek başlayalım. Bu yöntem çok hızlı kilo vermenizi sağlayacağı için 7 zeytin 1 incir ürününü mutlaka öneririz. Kilo verirken sağlığınızı koruyacaktır. Bu yöntemle günlük hayatınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedefliyor uzmanlar. Kilolardan kurtulmak için değiştirmeniz gereken önemli alışkanlıklar;

  • Fastfood ve dondurulmuş hazır yiyeceklerden uzak durun.
  • Hayatınızı hareketlendirin, evde bile olsanız sürekli egzersiz yapmayı hayat tarzı haline getirin.
  • Çikolata gibi atıştırmalıklardan uzak durun.

Günlük hayatınızı değiştirmeniz ve yeni alışkanlıklar kazanmanız gerekiyor. Sabah kalkınca bir bardak limonlu su içmeyi ihmal etmeyin. Kahvaltıdan yarım saat önce 7 zeytin 1 incir tabletini ihmal etmeyin.  Kahvaltıdan önce egzersiz yapmak hızlı kilo vermenize ve enerjinizi toplamanıza yardımcı olacaktır. Kahvaltınızı güzel ama tıka basa yemeden yapın. Öğünler arasında acıktığınız zaman meyve ve sebze salatalarını tercih edin. Bütün öğün yemeklerinizi yarım porsiyona düşürün. 2 günlük zorluktan sonra mideniz buna hemen adapte olacaktır. Gün içinde bol hareket etmeye özen gösterin. En az 30 dakika egzersiz yapın. Aşkam yedi’den sonra yemek yemeyin. Uyumadan önce bir bardak süt için ve 7 zeytin 1 incir tabletinizi mutlaka içip yatın. İşte en etkili kilo verme yöntemini paylaştık. Gerisi sizin iradenize kalmış.

Yorum