Zayıflamanın yolları

Yirminci yüzyılın en büyük sorunlarından biri olan aşırı kilo yada obezite adeta salgına dönmüş durumda. Yapılan araştırmalara göre her 10 kişiden 6’sı aşırı kilolu olduğunu düşünüyor ve bununla mücadele ediyor. Kilolardan kurtulmak sanıldığı kadar zor değil aslında. İşte zayıflamanın yolları

Neden Kilo Alırız ?

Kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve kilo vermek istiyorsanız öncelikle neden kilo aldığınızı öğrenmeniz gerekiyor. Bu sayede vücudun yapısını ve işleyiş şeklini anlayıp buna göre kararlar verebiliriz. Vücudumuzu organik bir makine olarak düşünsek yanlış olmaz. Her canlı ve makineler gibi bizimde hayatımıza devam edebilmemiz için enerjiye yani yakıta ihtiyacımız var. Kalbimiz atmasını, haraket edebilmemizi ve düşünmemizi sağlayan şey bu enerjidir aslında. Bizim enerji kaynağımız tabiki besinler. Her şeyin yolunda gitmesi ve vücudumuzun sorunsuz ve sağlıklı çalışması için iyi ve dengeli beslenmeliyiz. Sindirim sistemimiz yediğimiz yiyeceklerin içindeki vitamin, mineral, protein ve diğer değerli kimyasalları alır işe yaramayan kısımlarını vücuttan atar. Alınan bu besin öğelerini enerjiye dönüştürerek hayatımıza devam etmemizi sağlar. Döngü bundan ibaret.

Eğer biz ihtiyacımızdan fazla yiyecek yersek vücudumuz bu fazla besinleri ziyan etmek istemez ve korumaya alır. Bu fazladan mineral, protein ve vitamin gibi değerli kimyasalları daha sonra zor durumda olduğunda kullanmak adında vücutta yağ olarak depolar. Bu sayede aç kaldığımız zamanlarda bu yağı enerjiye dönüştürür. İşte fazladan depolanan bu yağa biz kilo diyoruz. Genel olarak neden kilo aldığımızı şimdi anladık. İhtiyaçtan fazla besin tüketirsek bunları saklayarak yağa dönüştürüp dolayısıyla kilo alıyoruz.

Zayıflamanın Kolay Yolları

Çok şikayet ettiğimiz kilolarımızdan kurtulmak istiyorsak farklı yöntemler deneyebiliriz. Size en uygun olan yöntemi siz seçin. Zayıflamak için bazı fedakarlıklar yapmamız gerekiyor. Zayıflamın kolay yolları olsada, bazı şeyleri gözden çıkarmak zorundayız. Öncelikle neden kilo aldığımızı öğrendik. İlk adım ihtiyaçtan fazla yememek olacak. Çünkü biliyoruz ki kilo almanın sebebi fazldan besin tüketmek. Zayıflamın kolay yolları çok olsada en bilindik ve güvenilir yöntem 7 Zeytin 1 İncir diyetidir.

Kolay yoldan zayıflamın sık bilinen bir yolu sık sık ama az az yemek. Açıkcası oldukça etkili bir yöntemdir. Sık ama az yiyerek midemizin küçülmesini ve tokluk hissini daha uzun süre tutmayı amaçlamaktadır  bu yöntem. Bu tekniğe eklemeler yaparak etkisini bir hayli yükseltebilir. Sabah kalkınca bir bardak limonlu su ardından 7 Zeytin 1 İncir kapsülü ve gün içinde egzersiz ile beraber sıkça hareket edersek alacağınız sonuçlara inanamayabilirsiniz.

Zayıflamın En kolay yolu “ 7 zeytin 1 incir “

Deneyimli ve alanında uzman hekimler tarafından önerilen bu yöntem sayesinde çok kısa sürede, en etkili ve sağlıklı şekilde kilo verebileceksiniz.

7 zeytin 1 incir kapsülleri kendi başına, yanına ekstra çaba sarfetmeden çok kolay yoldan zayıflama yöntemidir. Kapsülü temin ettikten sonra sabahları bir kapsülü düzenli kullanmak sizi sadece zayıflatmaz, aynı zamanda sağlınıza sağlık katarak bağışıklığını güçlendirir. Bu kanıtlanmış bir yöntemdir. Size en etkili kolay yoldan zayıflama yöntemini açıklıyoruz. Bu adımları takip ederseniz kısa sürede sağlıklı kilo verebilirsiniz.
Bir günde;

  • Uyandığınız an 1 bardak ılık suya yarım limon sıkıp için. Limon sayesinde vücudunuzu uyandırıp harekete geçiriyoruz.
  • Suyun ardından kahvaltıdan 30 dakika önce 7 zeytin 1 incir tabletimizi içiyoruz.
  • Kahvaltımızı besleyici gıdalar ile yapmamız önemli. Ayrıca zayıflamak için çok yardımı dokunacaktır. Yumurta gibi tok tutan yiyecekler tercih edin.
  • Gün boyunca bol bol su tüketin. Su içmeyi unutuyorsanız, hatılatıcı kurabilirsiniz.
  • Öğle yemeğine zamanına kadar eğer acıkırsanız hafif atıştımalıklar yiyin. Meyveleri tercih edin. Hem sağlıklı hem de kilo yapmaz.
  • Öğle yemeğini normalin yarısı kadar yiyin. Besleyici ve tok tutan besinler tercih edin.
  • Akşam yemeğini en geç saat 19.00’da yeyin. Saat 19’dan sonra bir şey yememeye çalışın. Hafif yiyecekler tercih edin.
  • Uyumanıza açlık engel oluyor ise meyve ve salata gibi atıştırmalar yiyerek tokluk hissi verin. Muz tercih edin. Tok tutacaktır.
  • Fast-Food ve yağlı yiyeceklerden ayrıca çikolatadan uzak durun.

Bazı zevklerinizden fedakarlık yaparak kolay yoldan kilo verebilirsiniz.

7 zeytin 1 incir nedir? Faydaları nelerdir öğrenmek için tıklayabilirisiniz.

7 Zeytin 1 İncir Ürünü satın almak için tıklayın !

Yorum